Çocuk Aldırma Fiyatları

kürtaj fiyatları

Kürtaj fiyatları İstanbul’da 2014 yılı ilk aylarında yani Ocak , Şubat ve Mart aylarında çocuk aldırma ücretleri nekadardır , vakum kürtaj nasıl yapılır , kürtaj sonrası kanama ve ağrı olurmu , kürtajdan sonra cinsel ilişki kaç gün sonra yapılabilir , 2014 kürtaj yasasına göre en geç kaç haftalıkken bebek aldırılabilir , devlet hastanesinde kürtaj yapılıyormu , kürtaj masrafını .., flep yöntemi kızlık zarı dikimi fiyatı kaç paradır , garantisi varmıdır , dikilmiş kızlık zarı ile cinsel ilişkiye girilirse kızlık zarı kanaması olur mu , İstanbul’da saç ekimi fiyatları nekadardır gibi sık sorulan sorularınıza cevap veriyoruz , bu arada kürtaj ve kızlık zarı dikimi fiyatları hakkında merak ettiğiniz herşey için bizi gece gündüz demeden telefonla arayabilirsiniz , daha çok telefonları kıdemli asistanım Esra hanım açıyor , kendisi konuta vakıf olup şevkatli uslubuyla yüreğinize su serpecek ve endişelerinizi rahatlatacaktır , 0212 227 5519 ve 0532 221 3007 telefonlarımız sürekli açıktır, bu arada unutmadan tüm görüşmelerimiz gizli tutulacak , merak etmeyin kalite standartları bahanesiyle sesinizi kaydetmiyoruz , ayrıca size yapılacak olan kürtaj ve kızlık zarı diktirme gibi mahrem işlemler full gizli tutuluyor ve .. kesinlikle işlenmiyor , zaten SGK anlaşmalı değiliz , özel çalışıyoruz. Jinekolog Op. Doktor Turgay Karakaya bildiriyor.

Kürtaj fiyatları

2014 yılında istanbul’da çocuk aldırma fiyatları son olarak mart ayındada olduğu gibi kürtaja gelen bayanın muayenesi ve ultrason incelemesi sonucu günü gününe tespit edilen gebelik haftasına bakılarak hesaplanıyor , beklediğiniz adetinizin olmaması yani en erken gebelik belirtisi olan olan adet gecikmesi olduğunda 4 haftalık bir gebelik söz konusudur ve İstanbul , Ankara gibi mega şehirlerde yaklaşık … tl gibi kürtaj fiyatları ile karşılaşırsınız , daha ileri vakalrada , yani 5 haftalık gebelik varsa … lira , 6 haftalıksa … tl , 7 haftalıksa .. lira gibi kürtaj ücretleri olacaktır , yani şu anda gündemden düşmeyen Pensilvanya paralel devletine benzer yapıda gebelik haftasına paralel bir fiyat artışı söz konusudur,  ama siz yinede kara verince hemen gelin zira 2014 kürtaj yasasına göre 10 haftadan daha sonra kürtaj olamazsınız , 11 haftalık gebelik , 12 haftalık gebelik 13 haftalık gebelik ve daha ileri hamielliklere devlet tarafınca kürtaj yasağı getirilmiştir , Sağlık Bakanlığı 10 haftayı geçtiyse siz doğurun ve bebeğinizi bize verin biz yetiştirme yurtlarında büyütür çeşitli eğitimlerden geçiririz diyor ona göre.

Kürtaj Yasası 2014

2013 yılında çıkan ama 2014 yılında mart ayında güncellenerek çeşitli kanun maddeleri ilave edilen kürtaj kanununa göre en geç 10 haftaya kadar kürtaj olabilirsiniz , daha ileri haftalar için kürtaj yasağı vardır , bir insanın bedeninde devam eden bir gebeliğe devam edilip edilemeyeceğine başka insanlar karar vermektedir. Ayrıca 18 yaşından daha genç iseniz anne veya babanızdan ” kızımın kürtaj olmasında sakınca yoktur ” şeklinde bir izin yazısı getirmeniz gerekiyor , evli bayanlarada ek bir kısıtlama daha getirmişler , onlarda kocalarından böyle bir izin kağıdı getirecekler , eşiniz izin vermezse bebeği doğurmak zorundasınız. Yakında kürtaj için Başbakanlıktan izin kağıdı getirme zorunluluğuda kanun halinde karşınıza çıkarsa şaşırmayın.

Kürtaj nasıl yapılır ?

Vakum kürtaj nasıl yapılır , ağrı ve acı olurmu , kürtaj sonrası kanama olacakmı gibi sorular hep geliyor , vakum kürtaj dünya üzerindeki en güvenli ve sağlıklı çocuk aldırma metodudur , genellikle lokal anestezi ile yapılır çünkü kazıma yapılmadığı için zaten ağrı duymazasınız. Vakum metodunu özetleyelim ; rahim girişi tani portio lokal anestezikle uyuşturulur , hegar bujisi ile collum dilatasyonu yapılır , karmen kanülü colluma yerleştirilir ve steril vakum aparatı karmen kanülüne takılır , negatif basınç yapılarak hamilelik kesesi komple dışarı alınır ve işlem tamamlanır , kürtajda kesme dikme gibi cerrahi işlemler yapılmaz , vakum kürtajdan hemen sonra hasta tekrar ultrasona alınır ve rahim içinde plesenta parçası kalmadığından emin olunur.
Kürtaj sonrası hasta hiç bir şey olmamış gibi yürüyerek hayatına geri döner , çalışıyorsa işine gücüne gider , istirahat gerektirmez , kürtaj sonrası kanama ve ağrı pek olmaz.

Kürtaj sonrası 

Çocuk aldırdıktan sonra cinsel ilişki hemen olmaz 10 gün bekleyin , kürtaj sonrası ağrı ve kanama pek olmaz , bebek alsdırdıktan sonra ilk adet 40 gün sonra başlar , kürtaj sonrası kanama ve ağrı şikayeti nadiren olur , pek rastlanmaz , kürtajdan sonra hamilelik sorun olmaz , ne zaman isterseniz yeniden çocuk yapabilirsiniz , kısırlık olmaz , doğurganlığınız değişmez.

Kızlık zarı dikimi

2014 yılı ilk ayları ve şu an içinde bulunduğumuz Mart ayı ikinci yarısı itibarıyla kızlık zarı dikimi fiyatları İstanbul ve Ankara’da yaklaşık … liradan başlamaktadır ve yaz yaklaştıkça fiyatlar yükselmektedir.
Şu anda İstanbul’da ve hatta tüm dünyada en garantili kızlık zarı diktirme metedu flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimidir , mükemmel sonuçlar verir , adeta bakirelik günlerinize orijinal şekliyle geri dönmeyi vadeder, işlem 25 dakika sürer ve lokal anestezi ile bölgesel uyuşturulur , acı çekmezsiniz , dikim sonrası kalkıp yürüyüp gider hayatınıza devam edersiniz , dinelnmeniz veya yatmanız gerekmez , 20 gün cinsel ilişki yasaklanır ama bu arada sosyal yaşantınız veya çalışma yaşamınız aynen devam eder , kimse zarnızı diktirdiğinizi anlayamaz , topuklu ayakkabı , mini etek , uzun etek veya kot pantolon giyebilirsiniz , 20 gün içnde dikişler eriyerek yok olur , zarınızda dikiş izi kalmaz , full orijinal olur , cinsel ilişkiye girdiğinizde penis darbesiyle zar yırtılır ve zarın üzerinde doğal olarak yer alan kan damarlarıda parçalanır ve kızlık zarı kanaması ortaya çıkar , adet gündelerinde erkek tarafının en öenmli beklentisi kanlı çarşaf rütüeli full yaşanır . Kızlık zarı dikimi kesinlikle anlaşılmaz , herşey ilk cinsel ilişkide neyse odur.

Saç ekimi

İstanbul’da 2014 yılında FUE yöntemi saç ekimi fiyatları … tl arasında değişir ve genellikle kapatılacak alanın byutuna göre ayarlanır. .

Jinekolog Op. Doktor Turgay Karakaya
Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı
Mezuniyet İ.Ü. Cerrahpaşa Tıp Fak 1983 ( tam 30 yıllık kadın doğum tecrübesi :=)
Kürtaj merkezi muayenehane  İstanbul
0212 227 5519 – 0532 221 3007

Reklamlar

“Çocuk Aldırma Fiyatları” için 3 yorum

 1. Kürtaj: Hocam merhaba ?
  9 Şub 21:24 – Jinekolog Operatör Doktor: Buyrun
  9 Şub 21:25 – Kürtaj: Cytotec ilacından almak istiyorum
  9 Şub 21:31 – Jinekolog Operatör Doktor: Yasak ve tehlikeli.. en sağlıklısı vakumla alıyoruz
  9 Şub 21:33 – Kürtaj: Peki tamam
  9 Şub 21:33 – Kürtaj: Nerdesiniz siz ?
  9 Şub 21:33 – Kürtaj: Hocam
  9 Şub 21:33 – Jinekolog Operatör Doktor: Bakırköy
  9 Şub 21:33 – Jinekolog Operatör Doktor: İncirli cad 9
  9 Şub 21:34 – Kürtaj: Fiyatı ögrenebilirmiyim ?

  Beğen

 2. Kürtaj Yasası: İyi günler kolay gelsin ben internetten gördüm numaranızı bi kaç sorum olcaktı
  10 03 2015, 13:06 – Jinekolog Operatör Doktor: Tabi
  10 03 2015, 13:09 – Kürtaj Yasası: Kız arkadaşım 14 şubatta adet dönemi gecirdi biz 22 şubatta ilişki yaşadk ama cinsel bi birleşme olmadı sürtünme yoluyla oldu birleşme bana bugün korktugunu söyledi mart 10 bugün 14 şubatta olmuştu adet bi hamilelik söz konusu olabilirmi
  10 03 2015, 13:09 – Kürtaj Yasası: Halen adet olmamış şuanda
  10 03 2015, 13:44 – Jinekolog Operatör Doktor: Evet
  10 03 2015, 14:05 – Kürtaj Yasası: Öyle bi durum olursa kürtaj yaptırdgmzda nekadar kürtaj fiyatları nasl olcak normal bi hastanede oluyomu
  10 03 2015, 14:29 – Kürtaj Yasası: Teşekkrler

  Beğen

 3. İyi Akşamlar doktor bey çocuk aldırma fiyatları hakkında benim size bi sorum olacak ti musaitseniz
  14 02 2016, 19:09 – Jin op dr turgay karakaya: Buyrun
  14 02 2016, 19:11 – .: Benim akıntım var ve bi kaç kez kanlı bi şekilde geldi kanlı derken çok kırmızı değildi ve arada kasıklarımda da ağrı oluyor
  14 02 2016, 19:11 – .: Neden kaynaklı
  14 02 2016, 19:11 – Jin op dr turgay karakaya: Muayene edelim ?
  14 02 2016, 19:12 – .: Bunun sebebi ne olabilir
  14 02 2016, 19:13 – Jin op dr turgay karakaya: Binlerce sebepten ayrım yapmak için muayene
  14 02 2016, 19:14 – .: Hamilelik le bi ilgisi yoktur demi

  Beğen

Kürtaj Hakkında yorum yaz soru sor

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s