Kürtaj Fiyatları

kürtaj

2014 kürtaj fiyatları İstanbul ve Ankara’da hatta İzmir’de diğer illere göre çok daha fazla sorgulanan bir bilgidir , sanıyorum küçük illerde gizlilik açısından kürtaj olmak istemeyen birçok bayan daha büyük ve merkezi şehirleri özelliklede İstanbul’u tercih ediyor. Kürtaj merkezi muayenehane telefonlarımızı arayanlar genelde 2014 kürtaj fiyatları ve flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatını soruyorlar , bunun dışında kürtaj nasıl yapılır , vakum kürtaj nedir , kürtaj yasasına göre en son kaç haftaya kadar bebek aldırabiliriz , kürtaj sonrası kanama olur mu , kızlık zarı dikimi anlaşılır mı gibi sorularda bolca geliyor. İstenmeyen hamilleliklerde insanın iki ayağı bir papuca giriyor sanki değilmi , zaten büyük bir şaşkınlık yaşıyorsunuz , birde nasıl halledeceğinizle ilgili hiç bir fikriniz yok , birçok kişinin başına ilk defa geliyor , tabi istisnalarda az değil bize 2 ayda bir kürtaja gelen hastalarda çok , ama genelde yeni karşılaşılan bir durum oluyor , ayrıca birde evli değilseniz olayı full gizli tutmanız lazım , kimselere anlatamazsınız , ilişkinizde problemlerde varsa , yada ciddi olmayan bir beraberlik sonucu gebe kaldıysanız kendinizi büsbütün yapayalnız hissedersiniz , 30 yıldır bu işi yapıyorum , binlerce vaka gördüm , gözleri ağlamaktan şişmiş genç bayanlar çok geldi bize , ama durun bu zaten hayatın bir parçası , neden kendinizi üzüyorsunuz , etrafınızda çoluk çocuk sahibi olmuş birçok kadın mutlaka vardır , kendi annenize veya yakın akrabalarınıza bakın , o çocukları büyütmeden eönce emimin birçoğu defalarca kürtaj olmuştur , her attığınızı vuramazsınız ama endişe etmeyin çocuk yapmanın kökleri sizde , yine yaparsınız , bu sefer planlı olur , zamanlı olur. Şu anki duruma geri dönelim , gebesiniz ve kürtaj kararını kafanızda kesinleştirdiniz , ama hangi jinekoloğu seçeceksiniz , hangisi daha iyi , ayrıca kürtaj fiyatları açısındada hem fiyatıu fazla yüksek olmasın hemde çok kaliteli olsun diyorsanız o zaman yine google amcaya danışın bence ” en iyi kürtaj yapan doktor ” yazın ve aratın çıkan listedeki doktorları ayarın , … listenin üst sıralarına göreceksiniz 🙂
Kürtajla ilgili sormak iştediğiniz herşey için bizi arayabilirsiniz , 0212 227 5519 sabit muayanehane telefonumuz , ve 0532 221 3007 Turkcell mobil cep telefonumuz gece gündüz açıktır , ne zaman müsait olursanız arayabilirsiniz , tüm görüşmelerimizi gizli tutuyoruz , size yapılacak olan kürtaj veya kızlık zarı dikimi gibi operasyonları kesinlikle… işlemiyoruz , zaten özel muayenehane olduğumuz için … değiliz. Yani emin ellerde olacaksınız endişe etmeyin artık . Bu arada telefonlarada tecrübeli asistanım Esra Hanım bakıyor , yumuşak uslubu ve humanist yaklaşımları hastalar tarafınca çok beğeniliyor , sırf Esra için gelen hastalar var 🙂  Jinekolog Op. Doktor Turgay Karakaya yazıyor.

Kürtaj fiyatları 2014

2014 yılı İstanbul ve Ankara gibi büyük şehirlerde çocuk aldırma fiyatları genellikle hamilelik haftasına bakılarak belirleniyor , ama sabit bir ücret isteyenlerde nadiren çıkmıyor değil. Sıklıkla gebeliğin başlangıcı olarak görülen 4 haftalık gebeliklerde yani en küçük hamilelik durumlarında İstanbul’da yaklaşık … tl gibi fiyatlarla bebek aldırabilirsiniz, ama 1 hafta daha geçirttiyseniz yani 5 haftalık olduysa … lira , 6 haftalıksa … tl , 7 haftalıksa … lira diye yükselen ücretlendirme skalası ile karşılaşırsınız. 2014 kürtaj yasasına göre 10 hafta kadar vaktiniz var ama siz yinede mümkün olduğunca erken halledin , hem daha ucuza mal olur , hemde işlem çok daha kolaydır.
Kürtaj olmadan önce mutlaka her hastaya yapılması gereken jinekolojik muayene ultrason incelemeri için birçok kürtaj merkezi muayenehanede ek bir ücret istemezler , ama siz yinede tedbiri elden bırakmayın derim ben , telefonla kürtaj randevusu alırken mutlaka sorun , herşey dahilmi diye.

Vakum kürtaj nasıl yapılır ? 

Kürtajın nasıl yapıldığı ben bu işe başladığımdan beri yani nerdeyse 30 yıldır sürekli merak edilir , son zamanlardada youtube.com veya dailymotion gibi video sitelerine yüklenen  kürtaj videoları izlemek isteyenlerde türedi , ben kürtaj videosu çekmeyi veya kürtaj videolarını youtube’a yükleyip izletmeyi etik olarak çok yanlış buluyorum , son derece mahrem olan bu konuyu bir eğlence unsuru haline getirmek son derece yanlış. Ama vakumlu kürtaj metodunu kısaca özetleyelim , anlatalım , en azındna tekniği kaba taslak bilmeniz iyi olur :
Muayene ve ultrasondan sonra hastanın rahim girişi lokal anetstezikle uyuşturulur ve hegar bujileriyle collum dilatasyonu yapılır , karmen kanülü collum uteriye yerleştirilir ve dışta kalan ucuna vakum aparatı takılır , negatif basınç uygulandığında ise begelik kesesi komple dışarı alınmış olur ve işlem tamamlanır , gördüğünüz gibi vakum kürtajda rahim içi kazıma veya rahiç içine herhangi bir müdahale yapmıyoruz , hasta acı çekmiyor ve üreme fizyolojisi etkilenmiyor. Kürtaj sonrası tekrar ultrason yapılır ve rahim içinde herhangi bir parça kalmadığından emin olunur. Çocuk aldırdıktan sonra masadan kalkıp yürüyerek işinize gücünüze geri dönebilirsiniz , ağrı veya kanama gibi bir sorununuz olmayacaktır , yada özel bir istirahata ihtiyacınız olmayacak.

Kürtaj sonrası

Çocuık aldırdıktan sonra 10 gün kadar kendinize dikkat edin , banyonuzu ayakta yapın , küvete oturmayın , denize havuza girmeyin , cinsel ilişki içinde 10 gün bekleyin. Kürtaj sonrası kanama ve ağrı pek olmaz , kürtajdan sonra hamilelik için endişe etmeyin ne zaman isterseniz tekrar çocuk yapabilirsiniz , bu sizin elinizde , bize 2 ayda bir kürtaja gelenler oluyor . Kürtajdan sonra tekrar adet görmeye yaklaşık 40 gün sonra başlayacaksınız .

Kızlık zarı dikimi

2014 yılında İstanbul ve Ankara’da en çok tercih edilen bekaret diktirme metodu flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimidir , 25 dakikada yapılır ve acı çekmezsiniz , dikim bitincede kalkıp yürüyerek hayatınıza geri dönersiniz , bir sıkıntı yaratmaz , dikişler yaklaşık 20 günde tamamen iyileşir ve ipliklerde kendiliğinden erir yokolur , dikiş izi kalmaz ve altından full orijinal yeni kızlık zarınız çıkar , eskisinden farkı yoktur , cinsel ilişkiye ne zaman isterseniz girebilirsiniz , rahat olur artık bakiresiniz , sizin diktirmiş olduğunuzu kimseler anlayamaz , cinsel ilişkiye girdiğinizde tama yakın olasılıkla kızlık zarı kanaması ortayua çıkacaktır , olması gerektiği gibi .

Kızlık zarı dikimi fiyatı 

İstanbul’da 2014 Nisan 24 tarih itibarı ile flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı yaklaşık olarak … tl fiyat seviyelerinden başlar ve … tl ye kadar çıkabilir , ama çok daha yüksek fiyat isteyen jinekologlara hayır demenizi tavsiye ederim , fırsatçılığa lüzüm yok. Zaten google’a ” kızlık zarı diken en iyi doktor ” diye yazınca zarınızı kime diktirmeniz gerektiğini kendiniz bulacaksınız 🙂

Jinekolog Op. Doktor Turgay Karakaya
Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı
Mezuniyet Cerrahpaşa tıp fak 1983 ( 30 yıllık kürtaj ve kızlık zarı dikimi tecrübesi 🙂
…İstanbul
0212 227 5519 – 0532 221 3007
Lütfen randevu alarak geliniz , günde en fazla 10 hasta kabul edebiliyoruz .

Reklamlar

“Kürtaj Fiyatları” için 3 yorum

 1. Gebelik Belirtileri: Iyi aksamlar
  9 Şub 19:45 – Gebelik Belirtileri: Interneten aldim numaranizi bisey danisacaktim
  9 Şub 19:47 – Gebelik Belirtileri: Kiz arkadasimla iliskimiz oldu ama tam anlamiyla degil..normalinden bi gun gecikmeli adetini oldu..simdi ikinci adetine 11 gun var bugun kahverengi bi akintisi oldu bu gebelik belirtisimidir
  9 Şub 20:15 – Jinekolog Operatör Doktor: Hayır
  9 Şub 20:16 – Gebelik Belirtileri: Kasik agrisi ve ardindan akinti olmasi
  9 Şub 20:16 – Gebelik Belirtileri: Cok suphelendirdi
  9 Şub 20:16 – Jinekolog Operatör Doktor: Adet gwcikirse test
  9 Şub 20:16 – Gebelik Belirtileri: Tesekkur ederim
  9 Şub 20:17 – Gebelik Belirtileri: Su anda test yaptim bu sonuc dogruyu gosterirmi
  9 Şub 20:18 – Gebelik Belirtileri: Negatif cikti

  Beğen

 2. Düşük Hapı: Hayirli gunler
  10 03 2015, 12:00 – Jinekolog Operatör Doktor: Buyrun
  10 03 2015, 12:00 – Düşük Hapı: Dusuk hapi satiyormusunuz?
  10 03 2015, 12:01 – Jinekolog Operatör Doktor: Hayır çok tehlikeli ve yasak , en sağlıklısı vakumla alıyoruz
  10 03 2015, 12:01 – Düşük Hapı: Hm peki kacinci aya kadar?
  10 03 2015, 12:02 – Düşük Hapı: Ben suan cok caresizim ve bebek buyudu sanirim aldiramam bu zmndan sonra 15.hafta
  10 03 2015, 12:02 – Düşük Hapı: Baska carem de yok
  10 03 2015, 12:04 – Düşük Hapı: Gecen ayin 13.da tam 3aylik ti
  10 03 2015, 12:14 – Düşük Hapı: Aldirmam mumkunmudur bu zamandan sonra?
  10 03 2015, 12:18 – Jinekolog Operatör Doktor: Maalwsef max10

  Beğen

 3. hayırlı günler hocam kürtaj fiyatları ile ilgili size bir sorum olacak hocam ben hamileyim çocuk yapmam yasak dikkat edemedik hocam fiyati ile ilaç bulunurmu
  14 02 2016, 14:12 – .: hocam cevap verirmisiniz
  14 02 2016, 14:13 – .: ne yapmamız lazim hocam elinizde ilaç varmı fiyatı önemli değil hocam
  14 02 2016, 15:17 – Jin op dr turgay karakaya: İlaç yasaklandı. Kürtaj yapıyoruz
  14 02 2016, 15:17 – .: kurtajin fiyatı nedir hocam ikincisi biz balikesirdeyiz

  Beğen

Kürtaj Hakkında yorum yaz soru sor

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s