Kürtaj Ücretleri

kürtaj

İstanbul , İzmir ve Ankara gibi yolların birleştiği büyük şehirlerde 2014 yılı mayıs sonu itibarı ile kürtaj fiyatları …. tl den başlıyor , birçok kürtaj merkezi muayenehenede çocuk aldırmak için gelen hastalardan muayene ve ultrason parası ayrıca tahsil edilmiyor , ama sadece muayene olup gebelik olup olmadığını öğrenmek veya hamilelik haftasını tespit etmek için gidip bebek aldırmayacaksanız birçok kürtaj merkezi muayenehanede  sizden yaklaşık .. tl kadar ücret isteyeceklerdir. Kürtaj fiyatları paragrafında ayrıntılar var.

Kürtaj gelirken aç tok farkeder mi ?

Vakum kürtajı en güvenli ve ağrısız olduğu için en sık uygulanan bebek aldırma metodudur ve %90 vakadar lokal anestezi ile yapılır , dolayısı ile tok karnına gelebilirsiniz, ama nadiren bazı hastalar genel anestezi istiyorlar yani tamamen uyutularak çocuk aldırmakta israrcı oluyorlar , onlar yaklaşık 5 saat önceden yemeyi içmeyi keserek kürtaja aç karnına gelmeliler. Bu arada lokal anestezi için ek bir ücret istenmezken , genel anestezide İstanbul’da birçok kürtaj yapılan yerde ek olarak … – … tl kadar anestezi farkı istenir, aklınızda bulunsun.

Kürtaj randevusu

Çocuk aldırma kararınız sabit ise bir jinekologdan telefonla kürtaj randevusu almanız gerekecek , hiçbir kürtaj merkezi muayenehane çat kapı randevusuz hasta kabul etmez , bunun sebebide kürtaj randevusu alarak gelen sıra bekleyen hastaların durumlarıdır . Acaba hangi kadın doğumcuya kürtaj yaptırsam , kürtaj konusunda hangi doktor daha iyidir ? diye tereddütte kadıysanız Google’a yazın : ” en iyi kürtaj doktoru ” diye ilk sayfada çıkanları değerlendirin , bu arada… üst sıralarda bulacaksınız 🙂 , kürtaj randevusu veya bebek aldırmak , kızlık zarı diktirmek hakkında geniş bilgi edinmek içinde bizi arayabilirsiniz , 0212 227 5519 sabit muayenehane telefonumuz ve 0532 221 3007 Turkcell cep telefonumuz sürekli aktiftir , dolayısı ile gece gündüz , cumartesi pazar ne zaman isterseniz arayabilirsiniz, genelde telefonlara tecrübeli asistanım Esra hanım bakıyor , sıcak ses tonu ve humanist yaklaşımları ile sizi rahatlatacağına eminim . Bu arada ben gündüz genelde hasta başında oluyorum ve telefonlarda pek sohbet edemiyorum , ama acil bir durum varsa telefonu bana bağlatabilirsiniz.

Kürtaj Fiyatları 

İstanbul’da 2014 kürtaj fiyatları … liaradan başlar demiştik , şimdi biraz daha ince eleyip sık dokuyarak detaylandıralım , gebelik haftası kürtaj ücretleri konusunda en önemli kriterdir , 4 haftalık bir gebeliğiniz varsa İstanbul’da kürtaj ücretiniz … tl civarıdır , 5 haftalık ise … tl , 6 haftalık ise … lira şeklinde yukarı doğru gider. İstanbul’da ve Ankara’da lüks semtlerde dükkan kiraları yüksek olduğu için bu kürtaj fiyatlarında yansıyabilir , bilginiz olsun.

Kürtaj yasası 2014

Aslında 2013’te yapılan kürtaj düzenlemesi 2014 yılında yeniden elden geçirilerek güncellenmiştir , kürtaj yasasında son durum ise bebek aldırma yada gebelik sonlandırma konusunda getirilen üst sınırdır , 10 haftayı bir gün bile geçse kürtaj yaptıramazsınız , sakın unutmayın. Yani 11 haftalık , 12 haftalık , 13 haftalık ve daha ileri gebeliklere kürtaj yasağı konmuştur.

Kürtaj sonrası

Bebek aldırdıktan sonra yaklaşık 10 gün kadar kendinize dikkat edin , mesela banyonuzu 10 gün ayakta duş şeklinde yapın , 10 gün cinsel ilişkiye girmeyin , 10 gün deniz havuz göl nehir gibi kavramlar zaten yok . Kürtaj sonrası , özellikle vakumla yapılan kürtajlarda ağrı ve kanama pek olmuyor , merak etmeyin , günde en fazla 1-2 pet harcarsınız , ağrı ise hafif bir adet ağrısı gibi olabilir , herhangi bir ağrı kesici içerseniz sorun çözülüverir.
Çocuk aldırdıktan sonra istersek yenidne bebek yapabilirmiyiz , yeniden çocuk sahibi olmamaızda soru olmur mu ? gibi endişeleriniz varsa merak etmeyin , hiç sorun çıkmaz , vakum kürtaj sizin üreme kabiliyetinizi etkilemez.

Düşük hapı

RU 486 ( Mifepristone ) ve Cytotec ( Misoprostol ) giib düşük ilaçları rahim içinde parça kalması ve aşırı kanama gibi tehlikelerinden dolayı yasaklandı , piyasada bulmazsınız , ben zaten tavsiye etmiyorum.

Kızlık zarı dikimi

2014 yılı mayıs ayı dahil nerdeyse kürtaj ücretlerinden daha fazla kızlık zarı dikimi fiyatları sorulur oldu , özelliklede garantisi olduğu için flep metodu çok revaşta bugunlerde . Yiğidi öldür ama hakkını vermek lazım gerçektende harika sonuçlar alınıyor , eski bakirelik günlerinize tamemen orijinal bir şekilde geri dönüş imkanı veriyor.

Kızlık zarı dikimi fiyatları

İstanbul’da garanti isteyenlerin tek seçeneği olan flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatları Mayıs 2014 tarihi itibarı ile …. liradan başlıyor ve …. tl ye kadar çıkabiliyor , ama çok yüksek fiyatta isteyenler çıkabilir , aldanmayın . Kızlık zarımı en iyi kim diker , garantiyi kim verebilir diye merak ediyorsanız , google’a : ” Kızlık zarı diken en iyi doktor ” diye yazın listedekilerle bağlantı kurun , … en üstlerde göreceksiniz 🙂

Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya
Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı
Mezuniyet İ.Ü. Cerrahpaşa tıp fak 1983 ( tam 31 yıllık kürtaj ve kızlık zarı dikim tecrübesi sesleniyor 🙂

0212 227 5519 – 0532 221 3007
Lütfen telefonla randevu alarak geliniz.

Reklamlar

“Kürtaj Ücretleri” için 3 yorum

 1. Kürtaj Fiyatları: Hocam iyi akşamlar
  8 Şub 21:24 – Kürtaj Fiyatları: Netten aldım nmaranızı
  8 Şub 21:24 – Kürtaj Fiyatları: Kürtaj fiyatı sorucaktım
  8 Şub 21:27 – Kürtaj Fiyatları: ?
  9 Şub 06:20 – Jinekolog Operatör Doktor: Tabi
  9 Şub 09:22 – Kürtaj Fiyatları: Hocam kürtaj
  9 Şub 09:22 – Kürtaj Fiyatları: Genel anestesi dimi
  9 Şub 09:22 – Kürtaj Fiyatları: Persembe gunune randevü alcam
  9 Şub 09:22 – Kürtaj Fiyatları: Eşim için
  9 Şub 09:25 – Jinekolog Operatör Doktor: Vakum kürtaj tekniği lokal anestezidir .. ama acı çekmez 10 dakika
  9 Şub 09:26 – Kürtaj Fiyatları: Komple genel anestezi istyor kndsi
  9 Şub 09:26 – Kürtaj Fiyatları: Piskolojk olarak gblik 3 hfta
  9 Şub 09:45 – Jinekolog Operatör Doktor: Basit bir kürtaj için genel anestezi mantıksız, sezeryan ameliyatı bile lokal spinalle yapıyoruz artık
  9 Şub 09:46 – Kürtaj Fiyatları: Tamam
  9 Şub 09:46 – Kürtaj Fiyatları: Perşembe gunu oğleden sonraya randevü alablirmiyiz
  9 Şub 09:47 – Jinekolog Operatör Doktor: Tabi .. isim ne yazalım
  9 Şub 09:47 – Kürtaj Fiyatları: ..
  9 Şub 09:47 – Kürtaj Fiyatları: Kacta gelelim
  9 Şub 09:48 – Jinekolog Operatör Doktor: Ok .. 14.30 da yer var
  9 Şub 09:48 – Kürtaj Fiyatları: Amilyat için dmi

  Beğen

 2. Kürtaj Gaziosmanpaşa: İyi günler internette hamilelik şüphesi ile ilgili araştırma yaparken sizin sayfaniza rastladım. Eğer musaitseniz bir kaç sorum olucakti
  09 03 2015, 10:09 – Jinekolog Operatör Doktor: Tabi
  09 03 2015, 10:11 – Kürtaj Gaziosmanpaşa: Arkadaşım cinsel ilişkiden sonra ella hapi kullandı. Bir süre sonra tekrar ilişkiye girdi korunmasız olarak. Adeti 1 hafta gecikti. O sırada iki defa gebelik testi yaptı negatif çıktı. Sonra adet oldu, adeti iki gün sürdü. Hala hamilelik şüphesi taşıyor mu. Hastaneye gidip test yaptırmadan evde gebelik testi yapsa sonuç ne kadar güvenilir olur
  09 03 2015, 10:20 – Jinekolog Operatör Doktor: Evet evde yapsın
  09 03 2015, 10:22 – Kürtaj Gaziosmanpaşa: Negatif çıkarsa tekrardan hastaneye gidip test yaptırmaya gerek var mi
  09 03 2015, 10:35 – Jinekolog Operatör Doktor: Yok

  Beğen

 3. Merhabalar Turgay bey,kürtaj ücretlerini öğrenecektim. Reglim bir hafta gecikti hamile olduğumdan şüpheleniyorum öğrenci olduğumdan ve bekar olduğumdan kesinleşirse kürtaj yaptırmam şart,fiyat önerisi alabilir miyim?
  14 02 2016, 12:56 – .: Teşekkürler
  14 02 2016, 12:56 – .: Kayda geçiyor mu?
  14 02 2016, 13:09 – Jin op dr turgay karakaya: Sgk anlaşmamız yok full gizli kalır geçmez
  14 02 2016, 13:09 – .: Tamamdır teşekkürler

  Beğen

Kürtaj Hakkında yorum yaz soru sor

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s