Bakırköy kürtaj merkezi

İstanbul’da isteğe bağlı gebelik sonlandırma konusunda Bakırköy kürtaj merkezi bahsine girmeden önce konumuzla alakalalı, Bakırköy kürtaj yapan doktorlar hangileridir, Bakırköy kürtaj burcu, Bakırköy kürtaj merkezleri nerelerdedir, Bakırköy jinekolog doktorlardan hangisi iyidir ve Bakırköy jinekolog ayşe gibi sorularıda unutmuyoruz.

Bakırköy kürtaj merkezine geri dönersek, sadece yakın ilçelerden değil İstanbul ve yakın illerdeki tüm noktalardan birçok hasta kürtaj yaptırmak için Bakırköy’e geliyor. Bunun en önemli sebebi evlilik öncesi istenmeyen hamileliklerde kürtajın gizli kalması ihtiyacı ve bu konuda en tecrübeli jinekologların Bakırköy gibi merkezi semtlerde bulunmasıdır. Yürürlükteki kürtaj yasasına göre 10 haftayı geçmemek şartı ile isteğe bağlı çocuk aldırabilirsiniz.

Kürtaj

Bakırköy’deki muayenehanemizi kürtaj nedir diye arayanlarda oluyor, tanımsal bilgi açısından kadın hastalıkları ve doğum branşında jinekolojik cerrahi müdahale çerçevesinde gebelik sonlandırma işlemine kürtaj denir. En güncel çocuk aldırma tekniği olan vakum kürtajdan aşağıda bahsediyorum.

Vakum kürtaj

Tüm ülkelerde hali hazırda en gelişmiş gebelik sonlandırma tekniği vakum kürtajdır. İsteğe bağlı hamileliği sonlandırma konusunda vakum kürtajdan daha iyi bir yöntem yoktur. Yasadışı düşük hapı kullanarak gebelikten kurtulacağını zannedenleri düşük sonrası rahim içinde parça kalması gibi hayati tehlikeler beklemektedir. Vakumlu kürtajın nasıl yapıldığını aşağıda anlatıyorum.

Kürtaj nasıl yapılır ?

Bakırköy  İstanbul’daki muayenehanemizi hergün birçok hasta ağırlıklı olarak kızlık zarı dikimi ücretlerini ve kürtaj fiyatlarını öğrenmek için ararlar, bazılarıda kürtaj nasıl yapılır diye vakum kürtaj metodunun teknik ayrıntılarını merak eder. Hamileliğin vakumla nasıl sonlandırıldığını anlatalım :
1- Gebelik haftasını netleştirmek için ultrason muayenesi,
2- Rahim girişinin lokal anestezi ile uyuşturulması,
3- Collum dilatasyonu,
4- Karmen kanülünün yerleştirilmesi
5- Vakum takılması,
6- Negatif basınçla gebelik kesesinin sıvı halde dışarı alınması,
7- Ultrasonla rahim içi kontrolü

Kürtaj fiyatları Bakırköy

2016 şubat ortası itibarı ile kürtaj fiyatları Bakırköy ve çevresinde ne kadardır diye hergün yüzlerce kişi arıyor. Çocuk aldırma ücretlerini direkt olarak yazamıyorum, ama telefonla arayarak veya WhatsApp üzerinden yazarak güncel fiyat listemizi isteyebilirsiniz. Unutmayın, istanbul Bakırköy’de kürtaj maliyetleri nerdeyse kürtaj yapan tüm yerlerde gebelik haftasına göre belirleniyor. Kürtaj kanununa göre üst sınırın 10 hafta olduğunu hatırlatırım. Son olarakda gebelik haftası son adetin ilk gününden itibaren hesaplanıyor diyelim.

Kürtaj ücretleri

Bakırköy’de kürtaj ücretleri her yıl nerdeyse tüm ülkede kriter olarak alınıyor, ben dahil kürtaj yapan jinekologlar sıklıkla çocuk aldırma fiyatlarını birbirlerinden bağımsız olarak belirlerler, ama yinede üç aşağı beş yukarı benzer maliyetler vardır. En ucuz kürtaj ücreti yeni başlayan gebeliklere uygulanır. En son ücret listesi için bizi arayın.

Kürtaj Bakırköy

Muayenehanemizi arayanlar veya internetten bize ulaşan birçok hasta kürtaj Bakırköy civarında nerelerde yapılıyor diye soruyorlar. Ben dahil nerdeyse tüm jinekolog muayenehanelerinde kürtaj yapılmaktadır. Ayrıca bazı özel hastanelerde ve devlet hastanelerinde kürtaj yapma yetkisi olmasına rağmen yapıp yapmama konusunda kendi yöneyimlerince uygulama yapmaktadırlar.

Kızlık zarı dikimi fiyatları

2016 senesi için İstanbul Bakırköy’de kızlık zarı dikimi fiyatları ne kadardır diye detaylı liste istiyorsanız bizi telefonla arayın veya WhatsApp üzerinden ulaşın. Himenoplasti ücretleri yapılan işlemin nev’ine göre ayarlanıyor. Mesela geçici kızlık zarı dikimi fiyatı en ucuz olanken, çok talep gören flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi maliyetleri bir tık daha yüksektir. Tabi vajina daraltma ve labioplastiyide aynı seansa eklemek isterseniz zar diktirme ücreti dahada yükselir.

Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya
Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı
0212 227 5519 
0532 221 3007 
0542 215 7274 WhatsApp Muayenehane Resimleri
İncirli Caddesi no:9/8 kat 2 Ceylan Apt. Bakırköy İstanbul ( Kemerburgaz Üniversitesi yanı , Kaymakamlığın az yukarısı, Bakırköy meydana çok yakınız ) Haritada Konum ve Adres
Metrobüs : İncirli durağında inip kaymakamlığa doğru yürüyünüz,
Vapur : Bakırköyde inip meydana yürüyün.
Uçak : Atatürk havalimanına taxi ile 10 dak. ( İstanbul dışından gelen hastalar yarım saatte işlemini yaptırıp aynı gün geri uçabilirler )
Şehirlerarası Otobüs : Esenler otogarından metro ile 10 dak. )
www.Twitter.com/jinekologdr
www.Facebook.com/kurtajfiyatlari
Jin.op.dr.turgay.karakaya@gmail.com

Reklamlar

“Bakırköy kürtaj merkezi” için 2 yorum

 1. Hocam iyi geceler Bakırköy kürtaj merkezini aradım siz çıktınız. Bir şey danışmak istiyorum da; kolposkopi ve biyopsi sonrası ne kadar süre sonra cinsel ilişkiye girilebilir?
  13 02 2016, 21:35 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: 1 ay
  13 02 2016, 21:36 – .: Hocam operasyon sonrası 1 ay diyorlardı. Rahim ağzı biyopsisi sonrasında da mı 1 ay
  13 02 2016, 21:37 – Jin Op Dr Turgay Karakaya: Evet
  13 02 2016, 21:37 – .: Peki. Teşekkür ederim

  Beğen

Kürtaj Hakkında yorum yaz soru sor

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s